مدیریت هزینه‌ها (Cost Management)

هزینه تعمیرات دستگاهها را مدیریت کنید

نرم افزار Helpdesk گاما به شما امکان ثبت هزینه قطعات و هزینه خدمات را می دهد و در سوابق مربوط به تجهیزات نگهداری می کند. گاما با گزارشهای مدیریتی که در اختیارتان قرار می دهد تجهیزات پرهزینه را به شما اعلام کرده و علت خرابی آنها را به شما می گوید. این قابلیت به شما کمک می کند تا بتوانید دستگاههای فرسوده را شناسایی کرده و برای کاهش هزینه ها آنها را از رده خارج کنید.

Inventory-Report
Cost-Management

بودجه خرید قطعات را از گاما بپرسید!

شرکتهایی که مدیریت هزینه های IT را جدی گرفته اند، از طریق گزارشهای گاما آمار و هزینه قطعات مصرف شده و کالاهای خریداری شده را حساب کرده، با هزینه های احتمالی سال آینده جمع زده و بودجه خرید قطعات و تجهیزات سال آینده خود را برآورد می کنند.

هزینه های واقعی IT را درست حساب کنید!

متاسفانه بسیاری از مسئولین IT فقط هزینه خرید و مصرف قطعات را جدی گرفته و فکر می کنند مدیریت هزینه فقط به مدیریت مصرف قطعات مربوط می شود. یکی از هزینه هایی که باید آن را جدی گرفت و برای مدیریت و کنترل آن برنامه ریزی کرد هزینه خدمات است. هر سرویسی که شما به کاربران ارائه می دهید دارای ارزش ریالی می باشد که باید محاسبه گردد (مثل نصب ویندوز، تعمیر قطعه، تنظیم شبکه، نصب نرم افزار و …). محاسبه درست هزینه خدمات و جمع آن با هزینه قطعات، هزینه واقعی واحد IT را به شما خواهد داد.

Cost-Management-IT

قابلیت‌های گاما ITSM